انجام آزمایش در منزل

با انجام آزمایش در منزل دیگر نیازی به معطلی در آزمایشگاه نیست. گاهی اوقات ما برای انجام آزمایش و مراجعه‌ی حضوری به آزمایشگاه معذوریت‌هایی داریم، یا حتی انجام آزمایش حضوری در آزمایشگاه‌ها برای ما بسیار دشوار است، انجام آزمایش درب منزل که توسط آزمایشگاه فرین انجام می‌شود یکی از خدماتی است که امروزه برای رضایت مشتریان صورت میگیرد.

در مواقعی که مراجعه‌ی حضوری برای بیماران مشکل است مخصوصا در بیماران سالمند و همچنین بیمارانی که دردهای مزمن دارند، این خدمت در جهت بهبود فرآیند نمونه گیری از بیماران در بهترین آزمایشگاه تهران صورت میگیرد.

آیا انجام آزمایش در منزل شامل خدمات بیمه می‌شود؟

با انجام انتخاب آزمایشگاه فرین هم از خدمات انجام آزمایش در منزل بهره‌مند شوید و هم از خدمات بیمه‌ای خود استفاده کنید.

نگران نباشید چرا که این پروسه تحت پوشش بیمه است و شما می‌توانید از خدمات بیمه‌ای خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که جوابدهی در این آزمایشگاه به صورت آنلاین انجام می‌شود و بیمار حتی برای اخذ جواب آزمایش نیازی به مراجعه حضوری ندارد.

در صورتی که قصد انجام آزمایش در منزل را دارید، از مشاوران مجموعه سوالات خود را پرسیده و به یاد داشته باشید که همه‌ی کارشناسان آزمایشگاه فرین توضیحات کامل را در خصوص نحوه‌ی انجام آزمایش در منزل، پروسه‌ی جوابدهی، هزینه‌ها و همچنین خدمات بیمه را به شما ارائه می‌دهند.

نمونه گيری در منزل

برای خدمات نمونه گيری در منزل و محل كار شماره تماس خود را ثبت کنید تا همكاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.