انجام آزمایش در منزل تهران

با انجام آزمایش در منزل دیگر نیازی به معطلی در آزمایشگاه نیست. گاهی اوقات ما برای انجام آزمایش و مراجعه‌ی حضوری به آزمایشگاه معذوریت‌هایی داریم، یا حتی انجام آزمایش حضوری در آزمایشگاه‌ها برای ما بسیار دشوار است، انجام آزمایش درب منزل که توسط آزمایشگاه فرین انجام می‌شود یکی از خدماتی است که امروزه برای رضایت مشتریان صورت میگیرد.

در مواقعی که مراجعه‌ی حضوری برای بیماران مشکل است مخصوصا در بیماران سالمند و همچنین بیمارانی که دردهای مزمن دارند، این خدمت در جهت بهبود فرآیند نمونه گیری از بیماران در بهترین آزمایشگاه تهران صورت می‌گیرد.

برای دریافت نوبت آزمایش در منزل کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید!

آیا انجام آزمایش در منزل شامل خدمات بیمه می‌شود؟

با انجام انتخاب آزمایشگاه فرین هم از خدمات انجام آزمایش در منزل بهره‌مند شوید و هم از خدمات بیمه‌ای خود استفاده کنید.

نگران نباشید چرا که این پروسه تحت پوشش بیمه است و شما می‌توانید از خدمات بیمه‌ای خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که جوابدهی در این آزمایشگاه به صورت آنلاین انجام می‌شود و بیمار حتی برای اخذ جواب آزمایش نیازی به مراجعه حضوری ندارد.

در صورتی که قصد انجام آزمایش در منزل را دارید، از مشاوران مجموعه سوالات خود را پرسیده و به یاد داشته باشید که همه‌ کارشناسان آزمایشگاه فرین توضیحات کامل را در خصوص نحوه‌ انجام آزمایش در منزل، پروسه‌ی جوابدهی، هزینه‌ها و همچنین خدمات بیمه را به شما ارائه می‌دهند.

نمونه گیری در خانه

یکی از بهترین دلایلی که می توان برای آزمایش در خانه ذکر کرد مساله ترافیک است که با توجه به اینکه در ساعات مختلف در تهران ترافیک بسیار زیادی اتفاق می افتد این مساله پیش از پیش هر فردی را مجاب می کند که آزمایش مورد نیاز خود را در خانه انجام دهد.

مراحل انجام نمونه گیری در منزل و محل کار

ارتبــــاط با آزمایشــــــگاه

1

ارائه درخواست آزمایش جهت بررسی و اعلام هزینه های انجام تست‌ها با تعرفه بیمه

2

درخواست ثبت آزمایش در محل کار یا منزل

3

اعزام نمونه‌گیر حرفه‌ای به منزل و یا محل کار شما

4

نمونه‌گیـــــــــــــری

5

استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تحت پرسنل مجرب و حرفه‌ای

6

انجام مراحـــــل آزمایش

7

ارسال نتیجه آزمایش در منزل و محل کار شما توسط پیک، از طریق واتساپ، سایت و پیامک

8

تحویل نتیجه آزمایش

9

قیمت آزمایش در محل کار و منزل در تهران

هزینه آزمایش در منزل توسط تیم حرفه‌ای آزمایشگاه فرین، در محدوه میدان قدس، خیابان شریعتی، خیابان نیاوران، میدان با هنر، پاسداران، میدان نو بنیاد و اتوبان صدر 100 هزار تومان است. این هزینه نیز مختص ایاب و ذهاب است و نمونه گیری در محل کار یا خانه، در محدوده به صورت رایگان انجام می‌شود.

مزایا انجام آزمایش در منزل و محل کار

انجام آزمایش در منزل یا محل کار از مزایای مهمی برخوردار است که ممکن است برای بسیاری از بیماران مفید باشد. در ادامه، مزایای انجام آزمایش در منزل را بررسی می‌کنیم:

  • راحتی بیشتر برای بیماران: بسیاری از بیماران به دلیل وضعیت سلامتی خود قادر به حضور درآزمایشگاه نیستند. امکان انجام آزمایش در منزل به آن‌ها این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به حضور در مکان‌های عمومی، نمونه خون یا سایر چکاپ‌ها را اخذ کنند.
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: با توجه به ترافیک کنونی تهران و شهرهای دیگر، حضور در آزمایشگاه ممکن است زمان زیادی از بیمار بگیرد، همچنین هزینه‌های مربوط به حمل و نقل نیز ممکن است افزایش یابد. انجام آزمایش در منزل می‌تواند به صرفه‌تر و زمان‌بر باشد.
  • حفظ حریم شخصی: برخی از افراد از حضور در مکان‌هایی مانند آزمایشگاه هراس دارند; انجام آزمایش در منزل این امکان را فراهم می‌کند که بیماران حریم شخصی خود را حفظ کنند و از هرگونه ناخوشایندی یا ترس مربوط به حضور در محیط‌ آزمایشگاه جلوگیری کنند.
  • سهولت در گرفتن نمونه: برخی از آزمایش‌ها نیاز به نمونه‌برداری خاص دارند. اینکه نمونه در محل منزل گرفته شود، ممکن است به دقت و کیفیت بهتر نمونه کمک کند، زیرا بیمار در محیط خانه خود قرار دارد و احتمال ترس یا استرس کاهش می‌یابد.
  • سهولت در پیگیری درمان: برخی از بیماران نیاز به آزمایش‌های مکرر دارند. امکان انجام آزمایش در منزل باعث می‌شود که این بیماران بتوانند به راحتی و بدون نیاز به حضور مکرر در آزمایشگاه، پیگیری درمانی خود را ادامه دهند.
  • استفاده از فناوری: با پیشرفت فناوری، امکاناتی برای اخذ نمونه و ارسال نتایج به طور آنلاین وجود دارد. این امکان باعث می‌شود که فرآیند انجام آزمایش سریعتر و موثرتر انجام شود.

نتیجه آزمایش در منزل چگونه ارائه می شود؟

پس از انجام نمونه گیری در خانه و آماده شدن جواب تست، نتیجه به انتخاب شما توسط پیک، ارسال از طریق شبکه مجازی واتساپ، پیامک به شماره همراه شما و یا از طریق وب‌سایت آزمایشگاه فرین در دسترس شما عزیزان قرار می‌گیرد. 

برای تفسیر آزمایش خود نیز می‌توانید از پزشکان ما به صورت حضوری، تلفنی و حتی از طریق وب‌سایت کمک بگیرید.

3 پاسخ

  1. چه نوع آزمایش‌هایی را در منزل انجام می‌دهید و هزینه انجام آزمایش در منزل چه قدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه گيری در منزل

برای خدمات نمونه گيری در منزل و محل كار شماره تماس خود را ثبت کنید تا همكاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.