آزمایشگاه در قیطریه

اگر ساکن شمال شهر تهران هستید یا قصد دارید از خدمات آزمایشگاه در قیطریه استفاده کنید کافیست با آزمایشگاه فرین در تماس باشید. آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین خدمات گوناگونی را برای رفع نیاز مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهد.
آزمایشگاه در قیطریه تهران
آزمایشگاه در قیطریه

بهترین آزمایشگاه در قیطریه تهران

آزمایشگاه فرین یک آزمایشگاه تشخیص طبی در محله چیذر و منطقه ۱ پایتخت است که خدمات باکیفیتی را به متقاضیان ارائه می‌‌کند. این آزمایشگاه در زمینی به مساحت ۷۵۰ متر مربع احداث شده و ساختمان آن دارای دو طبقه است. فرین برای پوشش نیازهای مختلف مراجعین از به روزترین فناوری‌ها کمک می‌گیرد.

در مراجعه به آزمایشگاه فرین می‌توانید انواع آزمایش‌ها و تست‌ها را با کیفیت مناسب انجام دهید. این آزمایشگاه تازه‌تاسیس جزو بزرگترین و پیشرفته‌ترین مراکز واقع در شمال تهران محسوب شده و انواع بخش‌های تخصصی مثل بخش پاتولوژی، بخش هماتولوژی و بخش سیتولوژی را جهت ارائه خدمت در نظر گرفته‌است.
استفاده از خدمات این آزمایشگاه در قیطریه مزایای مختلفی را برای مراجعین به همراه دارد. آزمایشگاه تشخیص طبی فرین برای خدمت‌رسانی مطلوب به متقاضیان از وجود پزشکان مجرب و حرفه‌ای بهره می‌برد. فعالیت این متخصصین نقش موثری در ارتقای کیفیت جواب آزمایشات دارد. از طرف دیگر استفاده از فناوری‌های روز دنیا امکان تشخیص بیماری‌های مختلف با سهولت بیشتر و دقت بالاتر را فراهم می‌کند.
ممکن است شما هم جزو آن دسته از کسانی باشید که مایلند هنگام مراجعه به آزمایشگاه در قیطریه از خدمات مشاوره استفاده کنند. آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک فرین این فرصت ارزشمند را در دسترس مراجعه‌کنندگان قرار داده‌است. در بخش‌های مختلف این مرکز امکان انجام مشاوره برای متقاضیان وجود دارد.

بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک قیطریه

بی‌شک فراهم کردن امکاناتی که باعث دسترسی راحت‌تر به خدمات آزمایشگاه در قیطریه شود جلب رضایت مراجعه‌کنندگان را به دنبال دارد. آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین در راستای ارائه خدمات رضایت‌بخش به مراجعین از سیستم نوبت‌دهی و جواب‌دهی آنلاین استفاده می‌کند. با بهره‌گیری از این قابلیت می‌توانید بدون آن که نیازی به مراجعه حضوری داشته‌باشید برای رزرو نوبت از آزمایشگاه اقدام کنید.
از طرف دیگر بعضی از افراد به دلایلی قادر نیستند برای انجام نمونه‌گیری به آزمایشگاه در قیطریه مراجعه کنند. آزمایشگاه فرین برای تامین نیاز این دسته از متقاضیان امکان نمونه‌گیری در منزل را فراهم کرده‌است.موارد مذکور از جمله ویژگی‌های مثبتی است که در آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک فرین به چشم می‌خورد. این مرکز با تحت پوشش قرار دادن انواع بیمه‌ها شرایط خوبی را برای استفاده اقشار مختلف مردم از خدمات آزمایشگاه ایجاد کرده‌است. بیمه تامین اجتماعی، بیمه کوثر، بیمه نیروهای مسلح، بیمه دانا، بیمه خدمات درمانی، بیمه نوین، بیمه البرز و… از جمله بیمه‌های تحت پوشش این آزمایشگاه در قیطریه است.

خدمات آزمایشگاه در قیطریه

آزمایشگاه فرین با راه‌اندازی بخش‌های گوناگون مانند هماتولوژی، بیوشیمی، پاتولوژی، سیتوژنتیک، هورمون، میکروب‌شناسی، ژنتیک، غربالگری و… آمادگی دارد نیازهای شما را در اولین فرصت پاسخ دهد. با مراجعه به این مرکز از امکان انجام آزمایشات متنوع بهره‌مند می‌شوید از جمله:

  • آزمایش خون
  • آزمایش تیروئید
  • آزمایش ادرار
  • آزمایش قند خون
  • آزمایش مدفوع
  • تست پاپ اسمیر
  • تست حاملگی
  • آزمایش نیتروژن اوره خون
  • آزمایش گروه خونی و تایپ RH خون
  • انجام مشاوره ژنتیکی و چکاپ‌های تخصصی مانند چکاپ بانوان، چکاپ آقایان، چکاپ ورزشکاران، چکاپ سالمندان، چکاپ سرطان و غیره از جمله خدمات این آزمایشگاه می‌باشد.

نمونه گيری در منزل

برای خدمات نمونه گيری در منزل و محل كار شماره تماس خود را ثبت کنید تا همكاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.