آزمایشگاه فردا

این روزها با گسترش بیماری های متنوع تشخیص و درمان بسیار سخت شده است، در گذشته مسائل سلامتی و بیماری ها به پیچیدگی الان نبود و بیشتر بیماران با درمان های خانگی بهبود پیدا میکردند، زندگی در شهرهای بزرگ و سبک زندگی ناسالم باعث شده تا نسبت به گذشته بیشتر درگیر ویزیت پزشکان و تشخیص بیماری شویم. پیدا کردن بهترین آزمایشگاه برای دریافت خدمات یکی از چالش های امروزه ی همه ی ماست.

در پروسه ی درمان انجام آزمایش از اولین و مهم ترین مراحل محسوب میشود. همانطور که میدانید تشخیص صحیح بیماری نیمی از درمان است و پزشکان تشخیص خود را منوط بر نتیجه ی آزمایشات ارائه شده توسط بیمار میکنند. اگر جواب آزمایش از دقت پایینی برخوردار باشد این امر تاثیر مستقیمی بر درمان خواهد داشت چرا که پزشک شما بر اساس این نتایج داروهای را تجویز میکند.

این داروها علاوه بر تحمیل فشار مالی گاهاً به درمان شما کمکی نمیکنند علت این اتفاق چیست؟ واضح است که اگر نتیجه آزمایش دقیق نباشد شروع پروسه ی درمان ناقص خواهد بود، نسخه ی تجویزی پزشک اشتباه و درمان شما با داروهایی بی تاثیر شروع میشود.

اهمیت انتخاب بهترین آزمایشگاه​

همانطور که در پاراگراف بالا متوجه شدیم بسیاری از آزمایشگاه ها در فرآیند آزمایش از دقت پایینی برخوردارند حتی در تهران هم بسیاری از آزمایشگاه ها در ارائه ی نتیجه با کیفیت به بیماران سهل انگاری میکنند. بسیاری از آزمایش ها نیاز به شرایطی دارد که الزاماً باید پیش از انجام آزمایش رعایت شود.

برای مثال:

  • برای انجام آزمایش هورمون های زنان بیمار باید آزمایش را دو الی سه ساعت پس از آنکه بیدار شد انجام دهد.
  • شب قبل خواب کافی داشته باشد و ورزش یا تحرک سنگینی نداشته باشد.
  • برای انجام این آزمایش باید بدن در متعادل ترین حالت باشد.

حالا بسیاری از آزمایشگاه ها بدون در نظر گرفتن شرایط بیمار اقدام به گرفتن آزمایش میکنند و همین تاثیر منفی بر دقت جواب آزمایش دارد.

انتخاب بهترین آزمایشگاه باعث میشود بخش عظیمی از پروسه ی درمان را با کیفیت بالایی جلو ببریم. آزمایشگاه فردا یکی از بهترین آزمایشگاه های تهران است که تمامی آمادگی های پیش از آزمایش را به بیماران اطلاع میدهد و در زمان نمونه گیری از شرایط بیمار برای انجام آزمایش اطمینان حاصل میکند.

انتخاب بهترین آزمایشگاه باعث میشود بخش عظیمی از پروسه ی درمان را با کیفیت بالایی جلو ببریم. آزمایشگاه فردا یکی از بهترین آزمایشگاه های تهران است که تمامی آمادگی های پیش از آزمایش را به بیماران اطلاع میدهد و در زمان نمونه گیری از شرایط بیمار برای انجام آزمایش اطمینان حاصل میکند.

خدمات آزمایشگاه فردا برای بیماران

پس اولین خدمت که مهم ترین آن است ارائه ی اطلاع از شرایط الزامی نمونه گیری است. در مرحله ی بعدی نمونه گیری در منزل که توسط تیم آزمایشگاه فردا انجام میشود خدمت دیگریست که توسط اپراتور های مجرب انجام میشود و بهترین نکته دقت در انجام آزمایشات مربوطه است،پروسه ی آزمایش بسیار با کیفیت انجام میشود و جواب آزمایش هم حضوری و هم به صورت آنلاین در اختیار بیماران قرار میگیرد. آزمایشگاه فردا در کوتاه ترین زمان خدمات را به شما ارائه میدهد.

دسترسی به این آزمایشگاه با شماره تماس 26122613 – 021 و به آدرس: پاسداران، ابتدای لواسانی (فرمانیه)، شماره ۱۶  امکان پذیر می باشد.

نمونه گيری در منزل

برای خدمات نمونه گيری در منزل و محل كار شماره تماس خود را ثبت کنید تا همكاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.