درباره ما

خانه > درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین واقع در منطقه 1 تهران و محله چیذر در سال 1400 جهت ارائه انواع خدمات با کیفیت آزمایشگاهی، با همت جمعی از اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه تأسیس گردید. این مرکز در 2 طبقه مجزا و فضایی به وسعت 750 متر مربع و بخش‌های تخصصی پاتولوژی، سیتولوژی، هماتولوژی، میکروبیولوژی، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌‌ترین آزمایشگاه‌ها در شمال استان تهران شروع به کار کرد.

بیمه‌های تحت پوشش آزمایشگاه فرین
آتیه سازان حافظ، بیمه سامان، نیروهای مسلح، خدمات درمانی، بیمه تامین اجتماعی، بیمه آسیا، بیمه نوین، بیمه کوثر، بیمه تجارت نو، بیمه البرز، بیمه دانا، بانک مرکزی، SOS، معلم

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین

 

بخش ژنتیک پزشکی این آزمایشگاه نیز در سال 1401 پیرو سیاست‌های آزمایشگاه در خصوص ارائه خدمات جامع و به‌روز دنیا به همت اساتید به نام حوزه ژنتیک شروع به کار کرد. این بخش نیز همانند سایر بخش‌ها تلاش نموده تا با استفاده از دانش روز دنیا تمامی آزمایش‌های ژنتیکی را در دو حوزه سیتوژنتیک و ژنتیک مولکولی ارائه نماید و همچنین در دپارتمان تخصصی حوزه سلامت قادر به ارائه انواع پنل‌های تخصصی پیشگیرانه با زمینه وراثتی است و خوشبختانه توانسته‌ است در مدت زمانی کوتاه رضایت مراجعه‌کنندگان محترم را کسب نماید.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین

آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین واقع درمنطقه 1 تهران و محله چیذر در سال 1400 جهت  ارائه انواع خدمات با کیفیت آزمایشگاهی،  با همت جمعی از اساتید و اعضا هیات علمی تأسیس گردید. این مرکز در 2 طبقه مجزا و فضایی به وسعت  750 مترمربع و بخشهای تخصصی پاتولوژی، سیتولوژی، هماتولوژی، میکروبیولوژی، به عنوان یکی ازبزرگترین و پیشرفته‌ ترین آزمایشگاه‌ها در شمال استان تهران شروع به کار کرد.
 
پیرو سیاست‌های آزمایشگاه در خصوص ارائه خدمات جامع و به روز دنیا بخش ژنتیک پزشکی این آزمایشگاه نیز در سال  1401 به همت اساتید به نام حوزه ژنتیک شروع به کار کرد. این بخش نیز همانند سایر بخش‌ها تلاش نموده تا با استفاده از دانش روز دنیا تمامی آزمایش‌های ژنتیکی را در دو حوزه سیتوژنتیک و ژنتیک مولکولی ارائه نماید وهمچنین در دپارتمان تخصصی حوزه سلامت قادر به ارائه انواع پنل های تخصصی پیشگیرانه با زمینه وراثتی است و خوشبختانه توانسته است در مدت زمانی کوتاه رضایت مراجعین محترم را کسب نماید.

نظارت و کنترل کیفیت

استفاده از جدیدترین روش‌ها و تجهیزات، به کارگیری متخصصان صاحب‌ نظر و مجرب آزمایشگاهی، استفاده از برنامه‌های کامل نظارت و کنترل کیفیت در آزمایش‌ها و تلاش فراوان در انجام آزمایش‌ها با بالاترین دقت و صحت، از رویکرد‌های همیشگی آزمایشگاه  پاتوبیولوژی و ژنتیک فرین بوده‌ است.

مرکز مشاوره ژنتیک فرین

مرکز مشاوره ژنتیک فرین در مجاورت آزمایشگاه در فضایی مجزا و آرامش بخش آماده ارائه خدمات مشاوره به مراجعه‌کنندگان و بیماران محترم می‌باشد. شما می‌توانید سوالات خود را با متخصصین مجرب مجموعه مطرح نموده و پاسخ نگرانی‌های خود در خصوص موضوعات مختلف ژنتیک را دریافت کنید و با انتخاب صحیح گامی در جهت بهبود سلامت خود و خانواده بردارید.

از جمله خدماتی که در مرکز مشاوره تخصصی ژنتیک به مراجعه‌کنندگان و بیماران ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشاوره پیش از ازدواج و انجام آزمایش‌های مربوطه.
  • ارائه مشاوره‌های پیش و حین بارداری و انجام آزمایش‌های مربوطه.
  • تشخیص‌های قبل از تولد جنین (نتایج حاصل از مشکلات سونوگرافی و تست‌های غربالگری مادر).
  • تشخیص اختلالات رشد، اختلالات بلوغ و مشکلات دستگاه تناسلی با استفاده از آزمایش ژنتیک.
  • انجام آزمایش‌های آمینوسنتز.
  • آزمایش HPV.
  • آزمایش توالی‌یابی اگزوم.
  • انجام تست NIPT.
امید است که آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک فرین به عنوان یکی از پیشروترین آزمایشگاه‌های استان تهران با تلاش‌های روزافزون بتواند از بار مشکلات سلامت جامعه کاسته و همواره در راه بهبود و ارائه خدمات نوین، پیشتاز باشد.

فرین آزمایشگاهی متمایز

نمونه گيری در منزل

برای خدمات نمونه گيری در منزل و محل كار شماره تماس خود را ثبت کنید تا همكاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.